Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
ASTM A588 Blacha ze stali węglowej walcowanej na zimno Niskostopowa płyta budowlana
| Typ: | Blacha ze stali węglowej |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Pakiet: | Zdatny do żeglugi pakiet standardowy |
BA Powierzchniowe blachy ze stali nierdzewnej 304/304L/321/316/309S walcowane na gorąco 2B
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa: | 310S, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 347, 304, 304L, 904L, 317L |
| Kolor: | Kolor naturalny lub według potrzeb |
ASTM Wysokociśnieniowa blacha stalowa walcowana na zimno Niskowęglowa obróbka wyżarzania Q345
| Technika: | Walcowane na zimno |
|---|---|
| Tolerancja: | ±1% |
| długość: | Zgodnie z wymaganiami |
A514 F Płytka ze stali niskówęglowej 20 mm 12 mm grubości
| Słowo klucz: | Płyta ze stali węglowej |
|---|---|
| Pochodzenie: | Jiangsu, Chiny |
| Szerokość: | 600-2300 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Krawędź szczelinowa SGCC Cewka ze stali węglowej MS Walcowana na gorąco Wysoka wytrzymałość
| Typ: | Cewka stalowa |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno / Walcowane na gorąco |
| HRB: | Pełna twardość |
ASTM A36 Walcowana na zimno blacha ze stali węglowej o szerokości 1200 mm do budowy
| Typ: | Walcowane na zimno |
|---|---|
| długość: | Zgodnie z wymaganiami |
| Gruby: | Jako Wymagania |
ASTM Q550d Q690d Blacha ze stali miękkiej walcowanej na zimno dla inżynierii przemysłowej
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
|---|---|
| Typ: | blacha stalowa, blacha stalowa walcowana na gorąco |
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, AISI, ASTM, DIN, JIS, GB, JIS, SUS, EN |
ASTM A588 GR B Płyty walcowane ze stali 5 mm grubość 1500 mm szerokość Do budowy statków
| Słowo klucz: | Blacha stalowa walcowana na gorąco |
|---|---|
| Materiał: | SS400, Q235, Q345R, A588, SA516, A572, S275, S355 |
| Gęstość: | 1-100 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Płyta stalowa zbiornika ciśnieniowego Blacha ze stali węglowej walcowanej na gorąco
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Konkretny: | Wysokie ciśnienie |
| Wiodący czas: | 7-10 DNI |
SS400 Q345 Walcowana na gorąco blacha ze stali węglowej 13 mm do budowy
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Grubość: | 2,0 mm-13 mm lub dostosowane według klienta |
| Powierzchnia: | według wymagań celnych |


