Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
Grubość 10 mm 20 mm Blacha stalowa walcowana na gorąco ASTM A36 Q235A Q345A Arkusze węglowe
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 DNI |
| długość: | 3000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
GB Q235B Q355D Płytka ze stali węglowej ASTM A36 SS400 15 mm walcowana na gorąco HRC Miękkie czarne Ms Płytka ze stali
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa walcowana na gorąco |
|---|---|
| Rodzaj: | Blachy stalowej |
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
ASTM Q335 Q355 Blacha stalowa walcowana na gorąco z łagodnego węgla do urządzeń chemicznych
| Typ: | Blacha stalowa walcowana na gorąco |
|---|---|
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
| Testowanie: | Dostępna kontrola strony trzeciej |
ASTM A1088 A109 Blacha stalowa walcowana na zimno 0,3 mm do mebli metalowych
| Nazwa: | Blacha stalowa walcowana na gorąco |
|---|---|
| Standard: | ASTM, DIN, JIS, BS, GB/T |
| Grubość: | 0,3 MM-6,0 MM |
ASTM Q345 Q235 Płytka stalowa walcowana na zimno Płytka niskiego stopnia 4FT x 8FT Dostosowany rozmiar
| Nazwa produktu: | blacha stalowa walcowana na zimno |
|---|---|
| Standardowy: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, SUS |
| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu, Chiny |
S235 S275 S355 2400 mm x 1200 mm x 2,38 mm Blacha stalowa walcowana na zimno Płyta ze stali węglowej o miękkiej grubości
| długość: | 1-6m |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 600-2500 mm |
ASTM A283 Walcowana na zimno blacha stalowa węglowa do budownictwa 2200 mm
| Nazwa produktu: | blacha stalowa walcowana na zimno |
|---|---|
| długość: | Jako wymóg |
| Szerokość: | 1000-2200 mm lub dostosowane |
Wyroby ze stali walcowanej na gorąco MS Plate S355JR 10 mm 15 mm
| Nazwa produktu: | Blacha ze stali węglowej walcowanej na gorąco |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Galwanizowane, powleczone lub na żądanie |
| Technologia: | Walcowane na gorąco, walcowane na zimno |
Niestandardowa blacha stalowa walcowana na gorąco o wysokiej wytrzymałości AISI 4140 42CrMo 42CrMo4
| Technologia: | Walcowane na gorąco / Walcowane na zimno |
|---|---|
| Aplikacja: | Kocioł i ekonomizer, przemysł energetyczny, petrochemiczny, wydobywczy, spożywczy, papierniczy, gazo |
| Grubość: | jako wymaganie |
JIS DC05 Płytka stalowa walcowana na zimno Ms Płytka płaska głębokie stemplowanie 1 mm 2 mm grubość
| Nazwa produktu: | blacha stalowa walcowana na zimno |
|---|---|
| Gęstość: | 0,6-6 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość: | 600-2300 mm lub zgodnie z wymaganiami |


