Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
Płyta w kratkę Blacha ze stali węglowej walcowana na gorąco ASTM A36 SS400
| Grubość: | 2-8 mm |
|---|---|
| Dekoracyjny wzór: | Diament, okrągły kształt fasoli, mieszany owalny kształt |
| Aplikacja: | Budynki, mosty, statki |
Q235 SS400 Płytka stalowa walcowana na zimno 1mm 2mm grubość Certyfikat ISO GB/T 700 Standard
| Nazwa produktu: | blacha stalowa walcowana na zimno |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno |
| Gęstość: | 0,3-3,0 mm lub zgodnie z wymaganiami |
HR Blacha stalowa walcowana na gorąco 12 mm ASTM Q235
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Magazyn: | w magazynie |
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
ASME SA515 GR.70 Grubość 20 mm Blacha stalowa walcowana na gorąco Płyta stalowa kotła
| Technika: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Materiał: | A515 GR.70 |
| Standard: | ASTM, DIN, JIS, BS, GB/T |
A36 Płyta żelazna Cewka ze stali węglowej 37 mm Walcowana na gorąco SS400
| Technika: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Aplikacja: | Cewka stalowa |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekane, czyste, śrutowanie i malowanie |
S235 A105 Blacha stalowa walcowana na zimno 3,0 mm żelazo z łagodnego węgla do budowy
| Typ: | blacha stalowa walcowana na zimno |
|---|---|
| długość: | 6000mm-12000mm |
| Grubość: | 0,2 mm-3,0 mm |
ODM AZ185 Płaska blacha stalowa ocynkowana galwanicznie do pokryć dachowych
| Numer modelu: | Blacha stalowa Galvalume |
|---|---|
| Kolor: | Galvalum biały |
| Technologia: | Walcowane na zimno |
ASTM S275JR S355JR Blacha ze stali węglowej Walcowana na zimno 1220 X 2440 mm
| Nazwa: | Blacha ze stali węglowej walcowanej na zimno |
|---|---|
| Standard: | ASTM, DIN, JIS, BS, GB/T |
| Miejsce pochodzenia: | CHINY JIANGSU |
SUS JIS 420 430 Płytka ze stali nierdzewnej, walcowana na gorąco, szczotkowana, polerowana, 3 mm, 5 mm, PVC, wodoodporna
| nazwisko: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Powierzchnia: | 2B, BA, nr 1, nr 4, HL, 8K, lustrzane wykończenie |
| Gęstość: | 0,6-20 mm lub zgodnie z wymaganiami |
AISI 0,5 mm A526 Blacha stalowa ocynkowana o wysokiej wytrzymałości
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
|---|---|
| Certyfikat: | ISO 9001 |
| Szerokość: | 1000m-2000m |


