Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
Budowa statków Węglowa stalowa blacha metalowa Astm A500 A514 1 mm 2 mm walcowana na zimno
| Słowo klucz: | Blacha ze stali węglowej |
|---|---|
| Technologia: | Walcowane na gorąco, walcowane na zimno |
| Szerokość: | 600-2300 mm lub zgodnie z wymaganiami |
AISI 0,5 mm A526 Blacha stalowa ocynkowana o wysokiej wytrzymałości
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
|---|---|
| Certyfikat: | ISO 9001 |
| Szerokość: | 1000m-2000m |
SUS S275 SS400 Cewka ze stali węglowej 24 Gauge Walcowana na gorąco 1220 Szerokość Żelazo Metal
| Typ: | Cewka stalowa |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno / Walcowane na gorąco |
| Tolerancja: | ±1% |
Ms Płyty stalowe z stali węglowej walcowane na gorąco Płyty stalowe strukturalne ASTM A36 Płyty stalowe żelaza 20 mm grubości
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Standardowy: | GB/T709-2006, ASTM A36, JIS G4051 |
| Gęstość: | 0,6-100 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Narzędzie dłuta AISI Walcowana na gorąco blacha stalowa H13 Stal węglowa
| Powierzchnia: | Czarny kolor |
|---|---|
| Kształt: | płaski |
| Specjalne zastosowanie: | Stal odporna na ścieranie |
SAE 1018 Płytka ze stali węglowej 5 mm Żelazna blacha metalowa walcowana na gorąco 1250 mm Szerokość dla struktury
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | SS400, ASTM A36, A572, ST37, ST52, Q195 |
| Powierzchnia: | Powlekanie, cynkowanie ogniowe, galwanizacja, piaskowanie |
Walcowana na gorąco metalowa cewka ze stali węglowej 26 Gauge AISI Q345 Q235
| Powierzchnia: | Obraz |
|---|---|
| Okres cenowy: | T/TL/C (30% depozytu) |
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
S235 ASTM Blacha ze stali węglowej z miękkiej stali węglowej 0,5 mm walcowana na gorąco
| Technika: | Walcowane na gorąco, walcowane na zimno |
|---|---|
| Szerokość: | 0,5 mm-5000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Grubość: | 0,1 mm-5000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
0,5 mm HR Carbon Astm A283 Blacha stalowa Grubość 0,1 mm-300 mm Cr12Mov
| Twardość: | 255 ~ 207HBW |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, SPAWANIE, Cięcie, WYKRAWANIE |
| Technika: | Walcowane na gorąco |
Rurka z stali węglowej ASTM ISO walcowana na gorąco 60 - 200 mm średnica bezszwowa okrągła
| Słowo klucz: | Rury stalowe walcowane na gorąco |
|---|---|
| Stop lub nie: | Niestopowe |
| Zastosowanie: | Rura płynu, rura kotła, rura wiertnicza, rura nawozów chemicznych |


