Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
ASTM A36 Blacha stalowa walcowana na zimno 1250 mm Stal węglowa do budowy
| długość: | 600mm ~ 1500mm lub wymagania klienta |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 600mm-1250mm |
Niestandardowa blacha stalowa zimnowalcowana Cr MS Plain Sheet Plate SS400 AISI 1020 Q235A
| Pakiet: | Zdatny do żeglugi pakiet standardowy |
|---|---|
| Przetwarzanie produktów: | Gięcie, spawanie, odwijanie, cięcie, wykrawanie |
| Przedmiot: | SS400 A36 Q235 Q345 S235JR blacha stalowa walcowana na zimno |
ASTM S275 Niskowęglowa blacha stalowa walcowana na zimno S295 S355 Szerokość 600 - 2000 mm
| Produkt: | blacha stalowa walcowana na zimno |
|---|---|
| Technologia: | Walcowane na zimno |
| Stop lub nie: | Niestopowe |
Zwykła płyta wrząca Blacha stalowa walcowana na gorąco Płyta średnia ze stali węglowej
| Konkretny: | Wrząca Płyta |
|---|---|
| Grubość: | 4,5-200 mm lub dostosowane |
| rurka: | Walcowane na gorąco |
A516 GR.70 Blacha stalowa walcowana na gorąco o grubości 10 mm do budowy
| Kluczowe słowo: | Blacha ze stali węglowej walcowanej na gorąco |
|---|---|
| Certyfikat: | SGS, ISO9001 |
| Grubość: | 0,1-250 mm |
Prime ASTM St 37 St 52 Gorąco walcowana płytka ze stali węglowej S235 S275
| Technologia: | Walcowane na gorąco, walcowane na zimno |
|---|---|
| Długość: | Jako Wymagania |
| Szerokość: | 1000-2300 mm lub zgodnie z wymaganiami |
DC01 DC02 Płytka stalowa walcowana na zimno płytka miękka 4x8 stóp dostosowany rozmiar do budowy
| Rodzaj: | Blacha stalowa |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno |
| Szerokość: | 600 mm-2000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Blacha stalowa walcowana na gorąco ASTM 283 klasa C do materiałów budowlanych
| Typ: | Blacha stalowa |
|---|---|
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
| Warunki handlowe: | FOB, CRF, CIF, EXW |
Q235 ASTM Blacha stalowa walcowana na gorąco z blachy stalowej Dostosowany rozmiar 1000 mm
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Kluczowe słowo: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
| długość: | 1000-12000 mm |
Blacha stalowa walcowana na gorąco ze stopu 42CrMo AISI 4142 Carbon Structural
| Kształt: | Płyta |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Nagie, naoliwione itp |
| Szerokość: | 2200 mm |


