Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
5mm JIS SKD11 Blacha stalowa narzędziowa do budowy mostów
| Typ: | Stal matrycowa do pracy na zimno |
|---|---|
| Twardość: | ≤255HBS |
| Technika: | Walcowane na gorąco |
Niestandardowa grubość 6 mm-50 mm Odporna na zużycie blacha stalowa WearTuf400
| Typ: | Noś Tufa 400 |
|---|---|
| Przetwarzanie: | Cięcie gazowe |
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
Odporna na zużycie blacha stalowa o wysokiej wytrzymałości NM400A / B / C o twardości 360-450
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Twardość: | 360-450 |
| Gatunek stali: | NM400A, NM400B, NM400C |
No 1 JIS Standardowy 304 Płytka ze stali nierdzewnej walcowana na gorąco szerokość 1220 mm Do dekoracji
| Nazwa: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | 201 304 316 316L 410 420 430 904L |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
Astm 240 S32205 Dupleks z stali nierdzewnej blacha nr 1 grubości 8 mm walcowana na gorąco
| Nazwa: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | 201 304 316 310 410 420 430 904L 2205 |
| Leczenie: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
Wysokiej wytrzymałości ASTM A36 Carbon Steel Coil A570 Gr. D 3,2 mm Warto walcowana blacha Ms
| Rodzaj: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Materiał: | A36, A570, Q195, Q235, Q345, 45#, SPHC, SS400, Q235, Q345, 20# |
| Gęstość: | 3-20 mm lub zgodnie z wymaganiami |
SUS 316 316L Płytka ze stali nierdzewnej 2B Powierzchnia 0,3 mm-3,0 mm grubość Do budowy
| Standardowy: | ASTM, AISI, JIS, EN, DIN, GB |
|---|---|
| Kształt: | płaski |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
Płytka stali węglowej walcowana na gorąco SA516 stopień 70 8 mm Ms blacha 2300 mm szerokość dla przemysłu
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | SS400, ASTM A36, A572, ST37, ST52, Q195 |
| Standardowy: | GB/T 24186-2019 GB/T711 |
S235 ST37 ASTM Płytka ze stali węglowej walcowana na gorąco 1220 mm szerokość Ms Sheet For Industry
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | SS400, ASTM A36, A572, ST37, ST52, Q195 |
| Gęstość: | 0,3-20 mm lub w razie potrzeby |
OEM 2mm walcowana na gorąco blacha stalowa odporna na zużycie AISI Mn13
| Wydłużenie: | ≥40% |
|---|---|
| Typ: | Płyta odporna na zużycie |
| Technika: | Walcowane na gorąco |


