Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
65Mn Wysokociśnieniowa blacha stalowa walcowana na zimno Dostosowana
| Specyfikacja: | Wysoka wytrzymałość |
|---|---|
| Twardość: | 300-340 HB |
| Typ: | Walcowane na zimno |
Czarna blacha stalowa walcowana na zimno o grubości 20 mm AISI 1020 SS400 Q235B Dostępne 0,1 mm-80 mm
| Sposób nakładania produktu: | budowa, struktura |
|---|---|
| Czas dostawy: | 10-15 dni |
| Technologia: | Walcowane na zimno |
AISI 1020 Blacha stalowa walcowana na zimno o wysokiej wytrzymałości dla przemysłu wytwórczego
| długość: | Dostosowane |
|---|---|
| Szerokość: | 600 mm-1500 mm, dostosowane |
| Grubość: | 2-200 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Płyta odporna na ścieranie TH RAEX Stal walcowana na gorąco Mn13 NM450 NM550
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Próbka: | Dostępne |
Szerokość 0,6 m Astm 3 mm Gruba blacha stalowa walcowana na gorąco
| Aplikacja: | Most, statek, budynek, ściana, kocioł |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Most, statek, budynek, ściana, kocioł |
| Szerokość: | 0,6 m-3 m lub zgodnie z wymaganiami |
Astm A588 1055 Blacha stalowa walcowana na zimno MS CR Sheet ST-37 S235jr S355jr
| Standard: | AISI ASTM DIN GB JIS |
|---|---|
| Grubość: | 0,2-200 mm |
| Szerokość: | 600 mm - 4000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Blacha stalowa zanurzana na gorąco Galvalume Al-Zn Coating Blacha stalowa DC52D + AZ DC53D + AZ
| Grubość: | 0,3-2 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 700-1250 mm |
| Aplikacja: | formowanie na zimno |
S40C JIS G4051 1040 Warto walcowane arkusze o grubości 5 mm
| Słowo klucz: | Blacha stalowa walcowana na gorąco |
|---|---|
| Materiał: | S20C S25C S45C S40C S50C S55C S60C S65C S70C S75C itp. |
| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu Chiny |
S235j2 S275 S355 Płytka stalowa walcowana na gorąco Węgiel 14-metrowy grubość ISO Do budowy
| Słowo klucz: | Blacha stalowa walcowana na gorąco |
|---|---|
| Materiał: | SS400,Q235,Q345R,SA302,SA516,A572,S275,S355 |
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
Wysokiej precyzji płytka stalowa walcowana na zimno SPCC DC01 1 mm 2 mm
| Słowo klucz: | blacha stalowa walcowana na zimno |
|---|---|
| Materiał: | SPCC DC01 DC02 |
| Technologia: | Walcowane na zimno |


