Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
A588 1055 Blacha stalowa walcowana na zimno Grubość 0,2 - 4 mm Gładka powierzchnia
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, odwijanie, cięcie, wykrawanie |
|---|---|
| Typ: | Walcowane na zimno |
| długość: | Zgodnie z wymaganiami |
ASTM A36 A283 Stalowe blachy walcowane na zimno Laserowe cięcie płytki
| Nazwa produktu: | blacha stalowa walcowana na zimno |
|---|---|
| Szerokość: | 600 mm-1250 mm, 3 m lub zgodnie z wymaganiami |
| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu |
Q420 Q890 Q960 Walcowana na gorąco blacha ze stali węglowej o wysokiej wytrzymałości 75 mm do stacji kolejowej
| Kluczowe słowo: | Blacha ze stali węglowej |
|---|---|
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
| Tolerancja: | ±1% |
AISI 0,12 mm-2 mm ocynkowana blacha stalowa walcowana na gorąco z polerowaną powierzchnią
| Powierzchnia: | Błyszczący |
|---|---|
| standardowe: | DIN GB ISO JIS ASTM |
| Pakiet: | Standardowe opakowanie Seaworth |
Cienka blacha stalowa walcowana na zimno DIN SPCC SGCC 0,5 mm-3,95 mm
| Aplikacja: | budownictwo, produkcja mechaniczna |
|---|---|
| Grubość: | 0,5-3,95 mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Walcowane na zimno |
Blacha stalowa walcowana na zimno o wysokiej zawartości węgla o grubości 4 mm ASTM Q345 Q235
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
|---|---|
| Pakiet: | Zdatny do żeglugi pakiet standardowy |
| Powierzchnia: | Błyszczący |
Q460 Wysokiej wytrzymałości płytka stali węglowej walcowanej na gorąco, płytka stali strukturalnej niskiego stopnia
| Zalety: | Wysoka wytrzymałość |
|---|---|
| Specyfikacja: | Odporność na zużycie i korozję |
| Zastosowanie: | Zbiornik ciśnieniowy, sprzęt chemiczny, kocioł itp |
Metal Q235 Blacha stalowa walcowana na zimno 3 mm Gl Galvalume cienka płyta niskowęglowa
| Technika: | Walcowane na zimno |
|---|---|
| Szerokość: | 400mm-2200mm |
| Tolerancja: | ±1% |
St13 Din1623-1 3 mm blacha stalowa walcowana na zimno Stale miękkie niestopowe Stal konstrukcyjna
| Specyfikacja: | Zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Pakiet transportowy: | Standardowe opakowanie zdatne do żeglugi |
| Typ: | Walcowane na zimno |
Płyta ze stali węglowej walcowanej na gorąco ASTM A36 Blacha stalowa 20 mm
| Typ: | Blacha stalowa |
|---|---|
| Stop lub nie: | Niestopowe |
| Standard: | Ai Si |


