Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
Q345q 40 mm ze stali walcowanej na gorąco ze stopu konstrukcyjnego
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Aplikacja: | Mosty i koleje |
| Wiodący czas: | 7-10 DNI |
Blacha stalowa walcowana na gorąco ze stali węglowej SS400 65Mn Dostosowana grubość
| Numer rejestracyjny: | 65 mln |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco |
| Twardość: | 240-270 HB |
Gięcie blachy stalowej walcowanej na gorąco S355jr S355 S355j2 Q345 St 52-3
| Aplikacja: | Most, statek, budynek, ściana, kocioł |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
Blacha stalowa walcowana na gorąco w wysokiej temperaturze ASTM A283
| Stosowanie: | Płyta statku, konstrukcja budynku, płyta kotła |
|---|---|
| Powierzchnia: | Czarny, olejowany, malowany, ocynkowany i tak dalej |
| Usługa przetwarzania: | Spawanie Taśmowanie Odwijanie Wykrawanie |
Stal konstrukcyjna o wysokiej wytrzymałości Blacha stalowa walcowana na gorąco Niskostopowa S355 JR
| Zakres szerokości: | 600-3000 mm lub jako wymaganie |
|---|---|
| Grubość: | 3-300 mm lub jako wymaganie |
| Twardość: | 70-80B |
S355JR S355J0 Blacha stalowa walcowana na gorąco 8 mm-150 mm Równoważny materiał płyty
| Grubość: | 8-150 mm |
|---|---|
| Twardość: | 70-80 p.n.e |
| Technika: | Walcowane na gorąco |
Odporność na korozję Blacha stalowa walcowana na gorąco ASTM A53 65Mn S355 S235
| Powierzchnia: | Czarny |
|---|---|
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
| standardowe: | DIN GB ISO JIS ASTM |
Q345R SA387 Gr22 Niskowęglowa blacha stalowa walcowana na gorąco 4mm-25mm
| Aplikacja: | Inżynieria petrochemiczna |
|---|---|
| Typ: | Stal kotłowa |
| Magazyn: | w magazynie |
Blacha stalowa walcowana na gorąco 1 mm - 4 mm Astm 1045 1055 45 # S45c C45
| Zakres szerokości: | 600-1100 mm |
|---|---|
| Zakres długości: | 2-5 M |
| Grubość: | 1-4 mm |
EN 10025 Wartowalcowana płytka stalowa S355J2 S235JR Obróbka cięcia do dekoracji
| Kluczowe słowa: | Blacha stalowa walcowana na gorąco |
|---|---|
| Materiał: | S355J2 S235JR |
| Gęstość: | 0,6-20 mm lub dostosowane |


