Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
Blacha stalowa walcowana na gorąco AH32 o wysokiej wytrzymałości do wysyłki
| Grubość: | 10-200 lub jako wymaganie |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco |
| Standard: | EN10225 |
Blacha ze stali węglowej ASTM AH32 SS400 Blacha stalowa walcowana na gorąco do płyty kontenerowej
| Specjalne zastosowanie: | Odporna na zużycie stal, płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
| Szerokość: | 1m 1,2m 1,5m 2m 2,22m 2,44m 2,8m |
ASTM A1011 A36 Blacha stalowa walcowana na gorąco 200 mm Spawanie formujące węgiel o wysokiej wytrzymałości
| Technika: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Materiał: | A1011 A36 |
| Standard: | ASTM, DIN, JIS, BS, GB/T |
Q355NH Blacha stalowa walcowana na gorąco ASTM A588 Płyta niskostopowa o wysokiej wytrzymałości
| Typ: | Stal odporna na warunki atmosferyczne |
|---|---|
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
| Aplikacja: | Zakład produkcyjny, ogólnobudowlany oraz wszelkiego rodzaju maszyny budowlane |
A588 A36 Blacha stalowa walcowana na gorąco, niezależnie od grubości Corten 4 mm do pojemnika
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Aplikacja: | Mosty i koleje |
| Wiodący czas: | 7-10 DNI |
JIS SS400 Niskowęglowa blacha stalowa walcowana na gorąco w zwoju do konstrukcji i metali nieszlachetnych
| Aplikacja: | Konstrukcje i metale nieszlachetne |
|---|---|
| Praca: | 24 godziny online |
| Waga cewki: | 3-8 ton |
P355 GH Średniociśnieniowa blacha stalowa walcowana na gorąco do kotła
| Standard: | EN10028 |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco |
| Grubość: | ≤250 mm |
Średnia grubość ASTM A36 Blacha stalowa walcowana na gorąco Producent płyt ze stali węglowej
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Szerokość: | 1m 1,2m 1,5m |
| Próbka: | Dostępny |
Płyta żelazna 20 mm Blacha stalowa walcowana na gorąco bez stopu ASTM A36 SS400
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Tolerancja: | ±3% |
| długość: | 1000-12000 mm |
Q345q 40 mm ze stali walcowanej na gorąco ze stopu konstrukcyjnego
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Aplikacja: | Mosty i koleje |
| Wiodący czas: | 7-10 DNI |


