Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
ASTM 0,48 mm powlekana kolorem wstępnie pomalowana cewka z blachy Galvalume
| Czas dostawy: | 7-10 DNI |
|---|---|
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
| Praca: | 24 godziny online |
RAL9010 Kolor Ppgi Malowana galwanizowana stalowa cewka do dachówek
| Termin handlowy: | FOB,CFR,CIF,EXW |
|---|---|
| Pakiet transportowy: | Zdatne do żeglugi opakowanie do eksportu |
| Materiał: | Stal galwanizowana |
Zwykły spangle ocynkowana stalowa cewka 150 mm SGCC SECC JIS G3302 GI Strip
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, odwijanie, cięcie, wykrawanie |
|---|---|
| Blaszka: | Zwykły Spangle |
| Technologia: | Na gorąco |
ASTM Q235 A36 Cewka ze stali węglowej o grubości 3,5 mm do budownictwa
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | CHINY JIANGSU |
| Tolerancja: | ±1% |
G350 Z180 Gi Stalowa walcowana cebula stalowa pełna twardość 0,5 mm Do dachu
| Nazwa produktu: | o pojemności nieprzekraczającej 10 W |
|---|---|
| Standardowy: | JIS G3302 / JIS G3312 / JIS G3321/ ASTM A653M / A924M 1998 |
| Stopień stali: | CGCC DC51D+Z |
S355jr Gr.A Gr.B Ms Cewka ze stali miękkiej ze stali węglowej Niska struktura stopu Wysoka wytrzymałość
| Typ: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Krawędź: | Rozcięta krawędź |
| Testowanie: | Dostępna kontrola strony trzeciej |
DX51D Z50g Cewka ze stali ocynkowanej ogniowo 0,6 mm 2 mm Grubość Ocynkowana
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Szerokość: | 600-2000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Warunki handlowe: | FOB CIF CFR EXW |
Budynek Astm A53 klasy B Rura ze stali węglowej Erw spawana / bezszwowa Sch40
| Grubość: | 1 - 10 mm |
|---|---|
| OD: | 20 - 219 mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane lub malowane, ocynkowane, malowane lub olejowane antykorozyjne |
AISI ASTM JIS CR4 Cewka ze stali ocynkowanej CR4 DX51D 0,85 mm Walcowane na zimno na gorąco
| Szerokość: | 600mm-1500mm |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
| Czas dostawy: | z 7-15 dni roboczych |
16 Gauge SGCC Galwanizowana stalowa cewka ocynkowana HDG do materiałów budowlanych
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, odwijanie, cięcie, wykrawanie |
| Cynkowanie: | 30-270g |


