Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
Dostosowana cewka ze stali węglowej 10 mm 12 mm 16 mm ASTM S355 S235
| Numer modelu: | ASTM SS355 SS235 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS |
| Grubość: | 2-50 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Hastelloy C276 Płytka ze stali węglowej Inconel 718 Stopy walcowane na zimno 3mm
| Słowo klucz: | Płyta ze stali stopowej |
|---|---|
| Klasa: | Hastelloy, Inconel, Monel |
| Powierzchnia: | Kiszenie lub według wymagań klienta |
Wysokiej jakości certyfikat ISO Płytka ze stali węglowej ASTM A36 Średnia grubość 4'x8' Rozmiar
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | SS400, ASTM A36, A572, ST37, ST52, Q195 |
| Port załadunku: | Port w Szanghaju, port Qingdao lub w razie potrzeby |
AISI C45 Q235 A36 Cewka ze stali węglowej Materiał konstrukcyjny dostosowany do sufitu samochodowego
| Słowo kluczowe: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM |
| Grubość: | 2-50 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Rurka z stali węglowej niestopowej grubość 2 mm ASTM 1050 ERW spawana inspekcja trzeciej części
| słowa kluczowe: | Rura ze stali węglowej |
|---|---|
| Stop lub nie: | Niestopowe |
| Średnica: | 10-100 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Płytka ze stali węglowej średnio ciężkiej odporna na zużycie grubość 50 mm
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Znak towarowy: | OEM (wymagania klientów) |
| Certyfikat: | ISO9001:2008 |
JIS G3302 SGCC PPGI Malowana cewka ze stali ocynkowanej powlekana kolorem 1220 mm do budowy
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Warunki handlowe: | FOB CIF CFR EXW |
| Szerokość: | 600 mm-2000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Q345r A516 Gr70 Węglowa cebula ze stali węglowej 16 gauge grubości blacha żelaza
| Rodzaj: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Numer modelu: | SS400,Q235,Q345R,SA302,SA516,A572,S275,S355 |
| Gęstość: | 0,6-12 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Ms Raport z badania odporności na zużycie cewki ze stali niskowęglową dostarczony
| Słowo klucz: | Cewka ze stali walcowanej na zimno |
|---|---|
| Materiał: | Q195, Q235, Q345, Q275, A572 |
| Długość: | 4-12 m lub zgodnie z wymaganiami |
St37 St52 Płytka ze stali węglowej o wysokiej zawartości manganu 6mm 8mm EN Standardowa płaska czarna
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Techniki: | Walcowane na zimno |
| Gęstość: | 0,3-20 mm lub w razie potrzeby |


