Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
Powlekana, wstępnie pomalowana, ocynkowana stalowa cewka 1500 mm falista
| Model nr.: | Wstępnie malowana cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Materiał: | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Szerokość: | 20-1500mm |
Ocynkowana ocynkowana prostokątna stalowa rura ASTM Q235 Z30g zanurzona na gorąco
| Nazwa produktu: | Prostokątna rura stalowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Walcowane na gorąco, zanurzane na gorąco |
| Kształt przekroju: | Prostokątny |
Cewka ze stali ocynkowanej o grubości 0,6 mm w kolorze RAL PPGI zanurzona na gorąco do pokryć dachowych
| Materiał: | Stal galwanizowana |
|---|---|
| Warunki handlowe: | FOB CIF CFR EXW |
| Grubość: | 0,6-6 mm lub zgodnie z wymaganiami |
ASTM SUS 201 Okrągła rura ze stali nierdzewnej 0,8 - 20 mm Powierzchnia 8K
| Kontrola: | Możemy zaakceptować trzecią kontrolę |
|---|---|
| Grubość: | 0,6-10 MM lub zgodnie z wymaganiami |
| Technika: | Walcowane na zimno, Walcowane na gorąco |
G60 AISI Dx51d Z40g Blacha ze stali ocynkowanej GI, ocynkowana, zwykła Spangle
| Typ: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Szerokość: | 600-2300 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Technika: | Walcowane na gorąco |
ASTM A36 Płytka ze stali węglowej walcowana na zimno, kwadratowa próbka, grubość 3 mm lub na zamówienie
| Słowo klucz: | blacha stalowa walcowana na zimno |
|---|---|
| Numer modelu: | A36 S235JR SS400 Q235 |
| Szerokość: | 700-2300mm lub wymagane |
A106B Rurka ze stali węglowej grubość 20 mm kształt nieregularny
| słowa kluczowe: | Rura ze stali węglowej |
|---|---|
| Rodzaj linii spawalniczej: | Bezszwowy |
| Stop lub nie: | Niestopowe |
ASTM A516 Gr 60 Ms Płytka z stali węglowej, kotłowa, zbiornik ciśnieniowy, płaszczyzna cieplna Q+T ISO 9001
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | ASTM A516/A573/572 gr.60 gr.70 |
| Powierzchnia: | Czarny lub olejowany, aby zapobiec rdzewieniu |
ASTM 1050 1020 Rurka ze stali węglowej spawana Rurka ERW łagodna, nisko węglowa, zimna
| Kluczowe słowa: | Rura ze stali węglowej |
|---|---|
| Średnica: | 10-100 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Kształt sekcji: | Okrągły kwadrat |
Cewka ze stali węglowej ASTM Q195 Q215 Q235 Q345 Blacha powlekana dachami metalowymi
| Grubość: | 2-50 mm lub zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Powierzchnia: | Czyszczenie, wykańczanie, śrutowanie i malowanie |
| Czas dostawy: | 7-10 dni, zgodnie z konkretnym zamówieniem |


