Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
RAL9002 Malowana stalowa cewka Galvalume Ppgi Stal 0,12 Mm -2,5 Mm
| Pakiet: | Standardowe opakowanie zdatne do żeglugi |
|---|---|
| Grubość: | 0,12-2,5 mm |
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
65mn Astm A29m Cewka ze stali węglowej 20mm 35mm 45mm
| Technika: | Walcowane na zimno |
|---|---|
| Aplikacja: | Części o wysokiej wytrzymałości |
| Specyfikacja: | Wysoka wytrzymałość |
G60 G90 Taśma ze stali ocynkowanej 700 mm Dx51d SPCC SGCC
| Szerokość: | 700-1500mm |
|---|---|
| Powierzchnia: | Dostosowany spangle |
| Twardość: | Średnio twardy |
G550 S320GD Galwanizowana stalowa taśma cewki 20 mm walcowana na zimno do konstrukcji
| Uwaga: | Zaakceptuj niestandardowe produkty |
|---|---|
| Cynkowanie: | 30~600g/m2 |
| Olejowane lub nieolejone: | Lekko naoliwione |
Cewka ze stali ocynkowanej ogniowo SGCC DX51D Z275 Ocynkowana do materiałów budowlanych
| Typ: | Cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Materiał: | SGCC, DX51D |
| Grubość: | 0,12-6 mm lub w razie potrzeby |
UNS Pełna twarda galwanizowana stalowa cewka Dostosowana blacha klasy GI Spangle
| Obróbka powierzchniowa: | Czarny lub olejowany, zgodnie z życzeniem klienta |
|---|---|
| Blaszka: | Normalny Spangle, Zminimalizowany Spangle, Bez Spangle |
| Stopień: | Q345 |
Miękka ocynkowana kratka stalowa ze stali nierdzewnej Kratka ze stali nierdzewnej 2 Mm-8 Mm
| Typ: | Na gorąco |
|---|---|
| Blaszka: | Zminimalizowana powłoka spangle lub dostosowana |
| Twardość: | Średnio twardy |
Stół z stali węglowej wyciągnięty na zimno ASTM A500 A588 20 mm 5000 mm Długość Czarna powierzchnia
| Słowo klucz: | Pręt ze stali węglowej |
|---|---|
| Średnica: | 3-200 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Kształt: | okrągły pasek |
Blacha ze stali nierdzewnej 0,3 mm-3,0 mm 304 2000 mm Wykończenie lustrzane walcowane na zimno
| Długość: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
Din C22 1020 Bezszwowa rura ze stali węglowej ciągniona na zimno do kotłów wysokociśnieniowych
| Aplikacja: | Rura kotła |
|---|---|
| długość: | jako wymaganie |
| OD: | Dostosowane |


