Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
Zink powlekany galwanizowana cebula stalowa HDGI / GI Gorąco zanurzona S235 S355 Stopień C Lekkie
| Słowo klucz: | o pojemności nieprzekraczającej 10 W |
|---|---|
| Klasa: | DX51D/DX52D |
| twardość: | Średnio twardy |
Dostosowane 2 mm cewki ocynkowane ogniowo JIS G3302 SGCC GI Sheet Metal
| Technologia: | Na gorąco |
|---|---|
| Powierzchnia: | Dostosowane wzorzyste |
| Testowanie: | Dostępna kontrola strony trzeciej |
34CrMo4 A103 Stalowa rura ze stali kotłowej bez szwu okrągła do wymiennika ciepła
| Grubość: | SCH5~SCH160, STD, XS, XXS, 2mm~100mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 15 - 406 mm |
| Tolerancja: | ±1% |
40 mm średnica 20# 45# 60# Bar ze stali węglowej
| Słowo klucz: | Pręt ze stali węglowej |
|---|---|
| Warunki handlowe: | FOB, CFR, CIF, EXW |
| Rodzaj: | okrągły pasek |
ST37 Wlewy ze stali węglowej SAE1006 JIS Standard Czarne żelazo walcowane na zimno
| Rodzaj: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | SAE1010, SS400, Q235B, Q960D, P235GH, S355 itp. |
| Identyfikator cewki: | 508-610 mm lub zgodnie z twoją prośbą |
GI Minimalna Spangle Stal ocynkowana Cewka Cynkowa Rolka blachy SGCC DX51D
| Aplikacja: | Zastosowanie strukturalne |
|---|---|
| Termin handlowy: | FOB, CRF, CIF, EXW |
| Grubość: | 30-1250 mm (± 2 mm) lub dostosowane |
Gatunek SGCC DX51D Cewka ze stali ocynkowanej 2,0 mm cynkowany na gorąco
| Nazwa: | Cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Standard: | JIS G3302 / JIS G3312 / JIS G3321/ ASTM A653M / A924M 1998 |
| Stopień: | SGCC, SGLCC, CGCC, SPCC, ST01Z, DX51D, A653 |
Malowana ogniowo galwanizowana stalowa cewka PPGI 6 mm DX51D Z100g do pokryć dachowych falistych
| Materiał: | Stal galwanizowana |
|---|---|
| Warunki handlowe: | FOB CIF CFR EXW |
| Grubość: | 0,6-6 mm lub zgodnie z wymaganiami |
ASTM Q195 Rurka z stali o niskiej zawartości węgla HR Rurka kwadratowa bezszwowa 10*10mm - 600*600mm
| Nazwa produktu: | Rura ze stali węglowej |
|---|---|
| Standardowy: | GB, AISI, ASTM, DIN, En, SUS, Uns itp |
| Średnica: | 10*10mm-600*600mm lub zgodnie z wymaganiami |
Cewka ze stali ocynkowanej o grubości 0,12 - 3 mm Walcowana na zimno Dx51D Cynk do pokryć dachowych
| Typ: | cewka |
|---|---|
| Stopień: | DX51D |
| Blaszka: | Duży/Zwykły/Minimalny/Zero |


