Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
5 - 15 cali rurki ze stali węglowej ASTM Q690 Q720 Q890 Spawanie okrągły kwadrat
| Słowo klucz: | Rury stalowe walcowane na gorąco |
|---|---|
| Opakowanie: | Opakowanie godne morza |
| Certyfikat: | ce, BIS, JIS, GS, ISO9001 |
Wysokiej wytrzymałości płytka stali niskówęglowej Q345 MS S275JR do konstrukcji przedprężeniowych
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Kontrola: | SGS / BV / według Twoich potrzeb |
| Gęstość: | 1-100 mm lub zgodnie z wymaganiami |
ASTM A36 3mm 8mm Carbon Steel Coil HRC Black Zindywidualizowany rozmiar ISO Do budowy
| Rodzaj: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | SAE1010, SS400, Q235B, Q960D, P235GH, S355 itp. |
| Identyfikator cewki: | 508-610 mm lub zgodnie z twoją prośbą |
SAE 1010 Węglowa cebula ze stali o niskiej zawartości węgla GB Standard 20 Gauge 1220mm Szerokość HRC Łagodna powierzchnia
| Rodzaj: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | SAE1010, SS400, Q235B, Q960D, P235GH, S355 itp. |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / frez |
EN10025 Standardowa cebula ze stali węglowej S275JR S355JR HR Rolka ze stali 1220 mm do dachu
| Rodzaj: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | SAE1010, SS400, Q235B, Q960D, P235GH, S355 itp. |
| świadectwo: | ISO 9001:2008,SGS lub zgodnie z wymaganiami |
PPGI Wstępnie pomalowana galwanizowana cebula stalowa Ral Kolor powlekany Gorąco zanurzony szerokość 1220 mm
| Słowo klucz: | o pojemności nieprzekraczającej 10 W |
|---|---|
| Technologia: | Prefarbowane + galwanizowane na gorąco |
| Kolor: | Kolor standardowy Ral lub zgodnie z wymaganiami |
St52-3 Rury ze stali węglowej walcowanej na zimno bez szwu, niestopowe, zwykłe konstrukcyjne
| Aplikacja: | Rura strukturalna |
|---|---|
| Technologia: | Walcowane na zimno |
| OD: | Dostosowane |
Materiał budowlany ASTM Q235 Q345 Ms Cewka ze stali węglowej Miękka czarna blacha w cewce
| Tolerancja: | ±1% |
|---|---|
| Grubość: | 0,2-100 mm |
| Materiał: | Q195, Q235 |
Cewka ze stali ocynkowanej ocynkowanej Zwykły spangle G40 G60 Szerokość 1250 mm
| Kluczowe słowo: | Cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Grubość: | 3mm-16mm lub dostosowane |
| Tolerancja: | ±1% |
ASTM A36 Zgalwanizowana cebula stalowa Zink powlekany gorąco 1000 mm szerokość dla blachy dachowej
| Uszczelka: | Eksportuj standardowe opakowanie |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 270-500N/mm2 |
| Wydłużenie: | 16-30% |


