Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
Sgcc Z100g Galwanizowana tablica stalowa Zero Spangle 1220mm szerokość do budowy
| Standardowy: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
|---|---|
| Zastosowanie: | Budownictwo, motoryzacja, maszyny itp. |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
ASTM Grade50 Cynkowana blacha stalowa ocynkowana ogniowo dla budownictwa
| Technologia: | Na gorąco |
|---|---|
| Powierzchnia: | Wzorzyste |
| Testowanie: | Dostępna kontrola strony trzeciej |
Czarna rura węglowa o przekroju pustym Q235 Rura ze stali węglowej Kwadratowa metalowa rura
| OD: | 20 - 219 mm |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, odwijanie, wykrawanie, cięcie |
| długość: | 12M, 6m, 5,8m, według potrzeb, 1-12m |
GB Polerowana rura ze stali nierdzewnej ASTM A312 Walcowana na zimno 1000 mm do budownictwa
| Rozmiar: | Normalny rozmiar |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Warunki handlowe: | FOB CIF CFR EXW |
Cewka ze stali ocynkowanej ogniowo 3000 mm okrągły kształt do samochodów
| Nazwa produktu: | Galwanizowana stalowa cewka / taśma |
|---|---|
| Standard: | JISG3302, JISG3312, JISG3313, EN10142, ASTMA653M, DIN1716 itp |
| Grubość: | 0,12 ~ 6 mm lub na żądanie |
DX51D SGCC Z275 26 gauge Gorąco zanurzona elektrogalwanizowana cebula stalowa pełna twardość
| Klasa: | DX51D, SGCC lub zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Blaszka: | Zwykły spangle, minimalny spangle, zero spangle, duży spangle |
| Nazwa produktu: | o pojemności nieprzekraczającej 10 W |
DX51D + Z Pokrycie dachowe ze stali falistej Aluminiowa blacha ocynkowana ocynkowana
| Stal: | Stalowa blacha dachowa |
|---|---|
| Powierzchnia: | Galwalum |
| Technologia: | Walcowane na zimno |
Dx51 SPCC Galwanizowana stalowa cewka Z275 Z150 Gl Roll Sheet Strip
| Usługa przetwarzania: | Wykrawanie, cięcie, gięcie, odwijanie |
|---|---|
| Cynkowanie: | 30-275 g/m2 |
| Grubość: | 0,3-6 mm |
ASTM SGCC Z120g Galwanizowana cebula stalowa ciepło zanurzona rolka metalowa Certyfikat ISO dla przemysłu
| Materiał: | DX51D DX52D SGCC SECC Q195 Q235 Q345 |
|---|---|
| Waga cewki: | 3-15MT |
| Gęstość: | 0,2-10 mm lub zgodnie z wymaganiami |
1,5 mm-25 mm GI Jednostronnie powlekane ocynkowane ogniowo cewki Stal Metal DX51D
| Cynkowanie: | 30-275g/m2 |
|---|---|
| Specjalne użycie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
| Technika: | Elektro |


