Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
Odporna na zużycie płyta stalowa AISI Nm500 Ar400 500hb Hb400 Hardo450 1.3401 Nm400 Żelazo
| Zakres długości: | 2500mm 3000mm 5800mm 6000mm |
|---|---|
| Tolerancja: | 0,1-0,25 mm |
| Zakres szerokości: | 1000mm 1200mm 1500mm 1800mm 2000mm |
AISI PPGI Color Pre Coated Gi Sheet Coil Stal cynkowana ogniowo
| Aplikacja: | Szeroko stosowany w budownictwie, sprzęcie AGD, budowie statków itp. |
|---|---|
| Szerokość: | 600-1500 mm |
| Kolor: | czerwony, niebieski, zielony, pomarańczowy itp. |
ASTM Q235 5mm kratka ocynkowana blacha stalowa ocynkowana powierzchnia ocynkowana
| Aplikacja: | Płyta kontenerowa, dekoracja architektoniczna, luksusowe drzwi, windy |
|---|---|
| Szerokość: | 1,2m |
| Tolerancja: | ±1% |
ASTM Ral 9012 Biała blacha stalowa ocynkowana wstępnie malowana Ppgi
| Aplikacja: | Płyta kotła |
|---|---|
| Blaszka: | Brak Spangle'a |
| Kolor: | Kolor ral |
JIS G3302 SGCD Z12 Z18 Z22 Z25 Rolka cewki ze stali ocynkowanej do płyty budowlanej
| Technologia: | Na gorąco |
|---|---|
| Powierzchnia: | Dostosowane wzorzyste |
| Testowanie: | Dostępna kontrola strony trzeciej |
Niestandardowa blacha cewki stalowej o grubości 0,08 mm-5 mm Mn65 CR Bule SK85 51CrV4
| długość: | Jako wymóg |
|---|---|
| Aplikacja: | Warsztat stalowy, platforma konstrukcji stalowej |
| Korzyść: | Stabilna specyfikacja i dokładny wymiar |
Bezszwowa rura okrągła ze stali węglowej Api J55 5dp A106 Grb 4,5 cala
| Użycie: | Transport ropy naftowej i gazu ziemnego |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 20 - 1500 mm |
| Technika: | efw |
22 Gauge Galwanizowana stalowa powłoka z blachy stalowej Spagle Powłoka Z275
| Grubość: | 0,3-3 mm |
|---|---|
| Blaszka: | Powłoka szpachlowa |
| Waga cynku: | 40, 60, 80 g/m2 |
PPGI Kolor powlekany 1-3mm Grubość DX51D DX52D S350GD S550GD Wykręcenie stalowe galwanizowane
| Nazwa produktu: | o pojemności nieprzekraczającej 10 W |
|---|---|
| Szerokość: | 1000-1250mm |
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
Z180 G90 Z275 Ocynkowana stalowa powłoka cynkowa walcowana na pokrycie dachowe
| Krawędź: | Rozcięta krawędź |
|---|---|
| Waga cynku: | 80, 100, 120, 180 g/m2 |
| Grubość: | 0,12-6 mm |


