Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
ASTM A572 Stopień 50 Płytka ze stali węglowej Płytka żelaza dostosowana do rozmiaru dla budowy
| Key Word: | Carbon steel plate |
|---|---|
| Grade: | SS400, ASTM A36, A572,ST37,ST52,Q195 |
| Certificate: | ISO, SGS, CE |
GB ASTM 42CRMO Cewka ze stali węglowej Cr i Hr polerowana powierzchnia
| Powierzchnia: | Obraz |
|---|---|
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
| standardowe: | DIN GB ISO JIS ASTM |
DC02 CRC Cewka ze stali węglowej 20 mm walcowana na zimno HRC do materiałów budowlanych
| Typ: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno / Walcowane na gorąco |
| Tolerancja: | ±1% |
Z320g Cewki ze stali ocynkowanej o wysokiej wytrzymałości 4,0 mm Q235 SS400 A36 zanurzane na gorąco
| Technika: | Na gorąco |
|---|---|
| Tolerancja: | ±2% |
| Grubość: | 1,5-4,0 mm |
Cewka stalowa ocynkowana ogniowo PPGI malowana na gorąco o szerokości 1220 mm
| Warunki handlowe: | FOB,CFR,CIF,EXW |
|---|---|
| Pakiet transportowy: | Zdatne do żeglugi opakowanie do eksportu |
| Materiał: | Stal galwanizowana |
SS400 Q235 GRADE C / D AISI1020 Cewka ze stali węglowej do konstrukcji stalowych
| Technologia: | Walcowane na gorąco / Walcowane na zimno |
|---|---|
| Aplikacja: | Kocioł i ekonomizer, przemysł energetyczny, petrochemiczny, wydobywczy, spożywczy, papierniczy, gazo |
| Szerokość: | jako wymaganie |
Bezszwowy płynny olej 6m 12m Rura ze stali węglowej Astm A53 A106 Api 5l Grb
| Obróbka powierzchniowa: | Walcowane na gorąco, olejowane, malowane, ocynkowane, |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 20 - 1500 mm |
| Technika: | Walcowane na gorąco |
Q195 Czarna prostokątna rura stalowa 6m rura o przekroju pustym do rur ogrodzeniowych
| Materiał: | Q195, Q215, Q235, A53 |
|---|---|
| długość: | 6m lub 5,8m lub jako wymóg celny |
| Rozmiar: | 12*12mm-600*600mm |
Cewka ze stali ocynkowanej cynkowanej ogniowo ASTM Q235 o grubości 5 mm
| Kluczowe słowo: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Tolerancja: | ±1% |
| Identyfikator cewki: | 600-1500 mm |
Rura ze stali węglowej niestopowej 150 mm bez szwu do konstrukcji budowlanych
| Typ: | Rura ze stali węglowej |
|---|---|
| długość: | Zgodnie z wymaganiami |
| OD: | Zgodnie z wymaganiami |


