Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
304 okrągła bezszwowa rurka ze stali nierdzewnej walcowana na gorąco 1 cali 2 cali 6000 mm długość SS Tube
| Nazwa produktu: | Rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, odwijanie, wykrawanie, cięcie |
| Długość: | 1000-11000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Odporna na zużycie blacha stalowa OEM DIN Nm500 Stal do górnictwa
| Technologia: | Walcowane na gorąco / Walcowane na zimno |
|---|---|
| Aplikacja: | Górnictwo, inżynieria maszyn i produkcja |
| Grubość: | jako wymaganie |
Blacha stalowa ocynkowana ASTM A653 Crc Z275 DX52D Metal Dostosowana
| Typ: | Blachy stalowej |
|---|---|
| Blaszka: | Zwykły / Minimalny / Zerowy / Duży |
| Technika: | Na bazie walcowanej na zimno, ocynkowanej ogniowo |
12 mm HR Odporne na ścieranie Metale Płyta ze stali węglowej ISO NM400 NM500
| Model: | 400 NM, 500 NM |
|---|---|
| Typ: | płyta nośna |
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
Srebrny Astm A240 Zwalinowany na zimno blacha ze stali nierdzewnej 8k lustrzane wykończenie
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
|---|---|
| Długość: | 1000 mm-6000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Kolor: | Srebro |
AISI A105 Perforowana walcowana stalowa sekcja olejowana kanał budowlany
| Warunki handlowe: | CIF CFR FOB |
|---|---|
| Aplikacja: | Budowa |
| Uszczelka: | Luzem w pakiecie |
Dekoracja 201 Płytka ze stali nierdzewnej Złote lusterko wykończenie 1 mm 2 mm grubość z filmem
| Szerokość: | 600 mm-2000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Kształt: | płaski |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Zwykła blacha stalowa ocynkowana o wysokiej precyzji do tektury falistej ASTM A29 4 mm
| Grubość: | 4 mm lub jako wymaganie |
|---|---|
| Kształt: | Płyta |
| Standard: | ASTM A29/A29M-05, JIS G4051/G3131/G3101/G3505, EN10130, TOCT380/1050/ISO630/683/4997/13976/5000/1194 |
Gorąco walcowany Aisi G500 Galwanizowana blacha stalowa Zynkowa powłoka Z30g Mini Spangle
| Zastosowanie: | Budownictwo, motoryzacja, maszyny itp. |
|---|---|
| Opakowanie: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
| Szerokość: | 1000mm-1500mm |
24 Gauge HR Blacha stalowa ocynkowana zwykła AISI Q355E Q345C
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
|---|---|
| certyfikat: | ISO 9001 |
| Pakiet: | Zdatny do żeglugi pakiet standardowy |


