Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
16 Gauge ASTM Q345 Blacha stalowa ocynkowana Gi Plain Sheet Płyta budowlana
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
|---|---|
| Certyfikat: | ISO 9001 |
| Grubość: | 0,2~4mm4~60mm60~115mm115~300mm |
SGCC Z100g Galwanizowana blacha stalowa dachowa blacha falista 2mm 3mm Gorąco zanurzona
| Nazwa produktu: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Powierzchnia: | Ocynkowane, galvalume, powlekane w kolorze ral |
| Szerokość efektu: | 820 mm/840 mm/940 mm/1000 mm/1025 mm/1050 mm/inne |
DX54D DX55D Blacha stalowa ocynkowana do reklamy i dekoracji
| Powłoka: | Z61-Z90 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | blacha ocynkowana |
| Standard: | ASTM A29/A29M-05, JIS G4051/G3131/G3101/G3505, EN10130, TOCT380/1050/ISO630/683/4997/13976/5000/1194 |
ASTM A563 Blacha stalowa ocynkowana S350GD 0,5 mm Z120g
| Typ: | Blacha stalowa |
|---|---|
| Stopień: | ASTM A563 S350GD |
| Technologia: | Walcowane na gorąco / Walcowane na zimno |
Cewka ze stali niskowęglowej walcowanej na gorąco A36 A516 Klasa 60 3 * 1550 mm
| Typ: | Cewka ze stali walcowanej na gorąco |
|---|---|
| Kształt: | Cewka stalowa |
| Certyfikat: | ISO9001, SGS |
Q235 Walcowana na gorąco cewka ze stali węglowej JIS 1220 mm Konstrukcyjny niestandardowy rozmiar
| Typ: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Gruby: | 1,8-20 mm lub jako wymaganie |
| Technika: | Walcowane na gorąco, walcowane na zimno |
Powlekana antykorozyjnie blacha ze stali średniowęglowej HR 0,5-80 mm 5 mm 2 mm
| Specyfikacja: | Zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Czas realizacji: | 7-10 DNI |
| Grubość: | 0,5-80 mm lub dostosowane |
JIS S235JR Q235B Cewka ze stali węglowej Walcowana na gorąco Personalizacja o szerokości 1220 mm
| Typ: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Kształt: | cewka |
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN itp. |
NM450 NM500 Odporna na ścieranie blacha stalowa o grubości 1 cala walcowana na gorąco 450HB
| Kluczowe słowo: | Odporna na zużycie blacha stalowa |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | 2 tony |
| Grubość: | 2 mm-100 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Walcowana na gorąco cewka ze stali ocynkowanej GI 0,8 mm SECC DX51 1220 mm Dostosowany rozmiar
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Szerokość: | 600-2000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Blaszka: | Zminimalizowana powłoka spangle lub bez spangle |


