Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
80 g 120 g ciepło zanurzone galwanizowane blachy stalowe klasy Q195
| Słowo klucz: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Materiał: | Stal galwanizowana |
| Szerokość: | 600 mm-1500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Grubość ODM 1mm Blacha stalowa walcowana na zimno ASTM A36 S355
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
|---|---|
| długość: | Jako wymóg |
| Technologia: | Walcowane na zimno |
Materiał konstrukcyjny Cewka ze stali węglowej walcowanej na gorąco Hr Q235 Q195 Czarny 1250 mm
| Typ: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Szerokość: | 600-1250 mm lub dostosowane |
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, odwijanie, cięcie, wykrawanie |
ASTM A240 SS Blacha ze stali nierdzewnej 0,5 mm 304 201 430 Wykończenie lustrzane walcowane na zimno
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień: | 201 304 316 410 420 430 904L |
| test: | Dostępne, możemy również zaakceptować trzecią kontrolę |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno AISI 430 2b Płyta wykończeniowa o grubości 2 mm 4X8 FT
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco, walcowane na zimno |
| Jakość: | Dostępny jest trzeci przegląd |
42Crmo 35Crmo Węglowa cebula stalowa z gięciem 0,8 mm Grubość OEM walcowana na gorąco
| Rodzaj: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Krawędź: | Rozcięta krawędź |
| Powierzchnia: | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
Narzędzie robocze Stal na gorąco Stal H13 AISI Blacha stalowa 4CrMnSiMoV
| długość: | Jako wymóg |
|---|---|
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
| Pakiet: | Zdatny do żeglugi pakiet standardowy |
JIS SGCC Żelazna blacha stalowa S250GD Z60 Zynkowa powlekana Ho zanurzona Standard Size
| Technologia: | Walcowane na gorąco, walcowane na gorąco |
|---|---|
| Powierzchnia: | 30-275 g/m2 |
| Długość: | jako wymaganie |
ASTM Q235 Ocynkowana blacha stalowa ocynkowana GI 26 Gauge 4 stopy x 8 stóp dla domu
| Typ: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Szerokość: | 600-2300 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Cynkowanie: | Z30-275g |
Astm A240 904L Płytka ze stali nierdzewnej SS Płytka lusterkowa Finish BA Finish Cold Rolled
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa: | 310S, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 347, 304, 304L, 904L, 317L |
| Standardowy: | ASTM, AISI, JIS, EN, DIN, GB |


