Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
Forma blacha ze stali węglowej walcowanej na gorąco T23353 H13 4cr5mosiv1
| Typ: | Płyta odporna na zużycie |
|---|---|
| Zakres szerokości: | 1000mm 1200mm 1500mm 1800mm 2000mm |
| Zakres długości: | 2500mm 3000mm 5800mm 6000mm |
DX51d Z275 Blacha stalowa ocynkowana ogniowo 4FT X 8FT z zerowym spangle
| Nazwa produktu: | Galwanizowana blacha stalowa / blacha |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco, walcowane na zimno |
| Powłoka: | Z275-Z600, Z81-Z120 lub wymagane |
Odporna na zużycie blacha stalowa NM360 o wysokiej twardości 150 mm
| Stopień: | NM360 NM400 NM450 NM500 |
|---|---|
| długość: | 1000mm-12000mm |
| Szerokość: | 1000mm-2500mm |
SGCC DC51D + Z GI Metalowe rolki cewki ze stali ocynkowanej na gorąco do budowy
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekane galwanicznie |
|---|---|
| Technika: | Na gorąco |
| Stosowanie: | Struktura konstrukcyjna |
10 # Rura ze stali węglowej walcowanej na gorąco do rurociągu naftowego i gazowego
| Główne zastosowanie: | Rura wodna lub gazowa / Przewody stalowe / Rusztowania itp |
|---|---|
| Technika: | ERW |
| długość: | Dowolna długość poniżej 16 metrów |
S30403 S30400 Płytka ze stali nierdzewnej 2b Skończona 0,8*1200*2400mm Walcowana na zimno
| Powierzchnia: | 2B, BA, nr 1, nr 4, HL, 8K, lustrzane wykończenie |
|---|---|
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
| Długość: | 1000mm-6000mm |
Q460d Q690d Wysokiej wytrzymałości blacha stalowa 1200 mm szerokości walcowana na gorąco
| Słowo klucz: | Płyta ze stali węglowej |
|---|---|
| Pochodzenie: | Jiangsu, Chiny |
| Krawędź: | Włókna szczeliny/mieleń |
Okrągły otwór Galwanizowana blacha stalowa Perforatowana płytka walcowana na gorąco S355
| Nazwa produktu: | Pozostałe blachy i blachy |
|---|---|
| Gęstość: | 0,6-16 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość: | 600 mm-2300 mm lub zgodnie z wymaganiami |
ST37 ST52 Cewka ze stali miękkiej A36 Walcowana na gorąco pełna twarda 1000mm-12000mm
| Stop lub nie: | Niestopowe |
|---|---|
| Kształt: | Cewka stalowa |
| Grubość: | 0,2-100 mm |
Odporna na zużycie blacha stalowa NM500 2500 mm płyta Brinella Hardnes
| Stopień: | NM360 NM400 NM450 NM500 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekane, olejowane lub zgodnie z wymaganiami |
| długość: | 1000mm-12000mm |


