Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
DX51D Z140g Żelazna blacha stalowa 0,12 - 6 mm grubość
| Materiał: | Stal galwanizowana |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco, zanurzane na gorąco |
| Grubość: | 0,5 mm-3 mm lub zgodnie z wymaganiami |
AISI 304 304L Płytka ze stali nierdzewnej SS Płytka metalowa Powierzchnia szczotkowana filmem
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Gęstość: | 0,3 mm-3,0 mm lub zgodnie z wymaganiami |
ASTM Dx53d Dx54d Galvanized Steel Sheet Zinc Coated Cold Rolled 0.5MM Thick
| Typ: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Szerokość: | 600-2000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Cynkowanie: | Z30-275g |
26 gauge żelazo galwanizowane blachy stalowe anty-palec wydruku A283 S355 Gi cięcie płyty
| Wykończenie powierzchni: | Galwanizowane wykończenie |
|---|---|
| Gęstość: | 0,6-20 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, odwijanie, cięcie, wykrawanie |
SPCC DX51D DX52D Z30-275g Żelazna blacha stalowa 600-2000mm Szerokość powłoka PVC
| Słowo klucz: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Szerokość: | 600 mm-1500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Próbka: | Dostarczać |
Płytka ze stali nierdzewnej 304L 304H 6m Długość Płytka certyfikacyjna badania laserowego PVC
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa: | Seria 200, seria 300, seria 400 |
| Tolerancja: | ± 1% |
4 x 8 ft 20 gauge blacha ze stali nierdzewnej 8k 2b lustro SS blacha 201 301 walcowana na gorąco
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień: | 201 304 316 410 420 430 904L |
| Krawędź: | Krawędź szczelinowa frezarki |
Odporna na ścieranie blacha stalowa o grubości 12 mm NM360D / E A283 A36
| długość: | 4-12m |
|---|---|
| Korzyść: | Wysoka odporność na korozję |
| Materiał: | NM360D NM360E |
Odporna na zużycie blacha stalowa o niskiej zawartości węgla EH400 NM400D/E S355JR S355J0
| Standardowy: | GB, JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Stopień stali: | NM400D NM400E |
| Twardość: | 360-450 HB |
NK-EH360 Wysoko spawana blacha stalowa odporna na ścieranie Stal Hrpo 10 mm S355J2 S355J0 S355JR
| Przepustka skórna: | TAK |
|---|---|
| Magazyn: | w magazynie |
| Materiał: | NM360L |


