Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
Blacha dachowa ze stali ocynkowanej ocynkowanej Dx51d Dx54d zanurzona na gorąco
| Typ: | Blacha stalowa ocynkowana |
|---|---|
| Certyfikat: | ISO 9001 |
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS |
5X10FT Płaska blacha ze stali ocynkowanej ogniowo 4X8FT DC51D DC52D
| Typ: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Grubość: | 0,2-4 mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowany |
Materiał budowlany 2205 2507 Płytka ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 0,3 mm grubości
| Nazwa: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | 201 304 316 316L 410 420 430 904L |
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
Płytka stali węglowej walcowana na gorąco o grubości 10 mm 65 Mn, płytka niska ASTM A572 A1008
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Pochodzenie: | Jiangsu, Chiny |
| Krawędź: | Włókna szczeliny/mieleń |
JIS S45c 45# Gorąco walcowane cewki ze stali węglowej
| Rodzaj: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | SAE1010, SS400, Q235B, Q960D, P235GH, S355 itp. |
| Waga cewki: | 3-5 ton lub według potrzeb |
GA DX51D Cewka ze stali ocynkowanej Powłoka cynkowa Walcowana na zimno taśma z blachy Z275
| Technika: | Walcowane na zimno/gorąco |
|---|---|
| Aplikacja: | metalowe pokrycia dachowe, blacha żelazna, blacha dachowa itp. |
| Szerokość: | 600 mm-1500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Zwalinowane na zimno ASTM A36 łagodne koło stalowe z stali węglowej laserowe cięcie czarne do budowy
| Rodzaj: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, odwijanie, cięcie, wykrawanie |
A173 gr. C A214 gr. C Bezszwowa rura kotłowa ze stali węglowej o długości 6 m, walcowana na gorąco
| Typ: | Rura kotłowa ze stali węglowej |
|---|---|
| długość: | 6 m, 1 ~ 12 m lub zgodnie z wymaganiami |
| Średnica zewnętrzna: | 20 - 1500 mm lub według potrzeb |
ASTM A283 Stopień C Płytka ze stali węglowej płaska 6 mm grubość Wysoka twardość
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | SS400, ASTM A36, A572, ST37, ST52, Q195 |
| Krawędzie: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
Wytrzymałość blachy stalowej ocynkowanej o wysokiej precyzji AISI DC51d do produkcji samochodów
| Stopień: | Nm 400, Nm 450, Nm 500, Nm 550 |
|---|---|
| Grubość: | 0,2-4 mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowany |


