Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
Blacha dachowa walcowana na gorąco Cewka ze stali węglowej do budowy AISI Q345 Q235
| Powierzchnia: | Obraz |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| standardowe: | DIN GB ISO JIS ASTM |
Astm A36 Żelazna blacha Z200g Zinka powlekana 26 gauge Gorąco zanurzona
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Powierzchnia: | 30-275 g/m2 |
| Gęstość: | 0,5 mm-3 mm lub zgodnie z wymaganiami |
ASTM DX51D Galwanizowana blacha stalowa dachówka płytka gorąco zanurzona regularny spangle
| Gęstość: | 0,3-6 mm lub w razie potrzeby |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny lub według uznania |
| Przetwarzanie: | Wyniki badania: |
DC52D+AZ DC53D+AZ Cewka ze stali zanurzeniowej na gorąco Cewka ze stali Galvalume
| Grubość: | 0,3-2 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 700-1250 mm |
| Aplikacja: | formowanie na zimno |
ASTM PRO500 Odporna na zużycie blacha stalowa węglowa do kuloodporności
| Okres cenowy: | T/TL/C (30% depozytu) |
|---|---|
| Certyfikat: | ROHS, ISO9001 |
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
LR Wartość DH40 Płytka ze stali węglowej Płytka żeglugowa 2000 mm Szerokość DH36 Walcowana na gorąco
| Słowo klucz: | Płyta ze stali węglowej |
|---|---|
| Pochodzenie: | Jiangsu, Chiny |
| Technika: | Walcowane na gorąco, walcowane na zimno |
ASTM Q195 Bar ze stali węglowej A36 A53 3 - 6 mm Walcowane na gorąco Certyfikat ISO dla przemysłu
| Słowo klucz: | Pręt stalowy walcowany na gorąco |
|---|---|
| Materiał: | Q195 Q215 Q215b Q235 Q275 Q295 |
| Czas dostawy: | Zwykle w ciągu 7 dni, czas uzależniony jest od ilości produktów. |
ST37 Węglowa cebula stalowa walcowana na gorąco JIS G3103 Wręby metalowe Czarne 1250 mm dla przemysłu
| Rodzaj: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Materiał: | ST37 A36 S235 S275 S355 |
| Technika: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
Odporna na zużycie płyta o wysokiej wytrzymałości 6 mm, walcowana na gorąco Nm400
| Grubość: | 6-150 mm |
|---|---|
| Specyfikacja: | Wysoka wytrzymałość |
| Technika: | Walcowane na gorąco |
Wysokiej wytrzymałości powierzchnia namazana płytką stalową węglową St52 Q345B płaskie arkusze HR Czarne
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | SS400, ASTM A36, A572, ST37, ST52, Q195 |
| Certificate: | ISO, SGS, CE |


