Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
Ms Płytka stalowa niskówęglowa płytka walcowana na zimno DC01 0,6 mm x 1220 mm Różne rozmiary cięcie laserowe
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Techniki: | Walcowane na zimno |
| Gęstość: | 0,3-20 mm lub w razie potrzeby |
Q295B Płytka ze stali węglowej A500 20 mm grubości, walcowana na gorąco
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | A500 A588 Q235 Q295 A36 |
| Standardowy: | GB/T709-2006, ASTM A36, JIS G4051 |
2 mm AISI Q345 Q355 Blacha ze stali walcowanej na gorąco ze stali wysokowęglowej 0,1 mm-300 mm
| Rozmiar: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczelinowa frezarki |
| Technika: | Walcowane na gorąco |
ASTM A284 Ms Miękka cewka ze stali węglowej Walcowana na gorąco Dostosowany rozmiar 400 mm
| Słowo kluczowe: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Grubość: | 2-50 mm lub w razie potrzeby |
| Standard: | Ai Si |
S45C 45 # SAE1045 Cewka z blachy walcowanej na gorąco Stal stopowa o średniej zawartości węgla
| Technologia: | Walcowane na gorąco / Walcowane na zimno |
|---|---|
| Aplikacja: | Kocioł i ekonomizer, przemysł energetyczny, petrochemiczny, wydobywczy, spożywczy, papierniczy, gazo |
| Szerokość: | jako wymaganie |
JIS DX51D SGCC Galwanizowana blacha stalowa płytka cynkowa powlekana gorąco zanurzona zero spangle
| Nazwa produktu: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Materiał: | DX51D,SGCC,SECC,Q235,Q195,A36 |
| Szerokość: | 600 mm-2000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Q235 Q335 Gorąco walcowane cewki ze stali węglowej ASTM Standardowe spawanie do budowy
| Rodzaj: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Gęstość: | 3-20 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał: | A36 A283 A387 Q235 Q345 S235jr |
SAE 1010 Płytka ze stali węglowej 1020 Całkowita twardość 1220 mm Płaska metali czarnych ASTM A29 walcowana na gorąco
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | SS400, ASTM A36, A572, ST37, ST52, Q195 |
| Gęstość: | 0,8-20 mm lub w razie potrzeby |
ASTM A570 D Metalowa cewka ze stali węglowej walcowana na gorąco o szerokości 1220 mm do produkcji
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
| Standard: | DIN GB ISO JIS ASTM |
Dobrze przewiercony metalowy galwanizowany blachę stalową 5 mm z różnym kształtem otworu
| Nazwa produktu: | Pozostałe blachy i blachy |
|---|---|
| Gęstość: | 0,6-16 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość: | 600 mm-2300 mm lub zgodnie z wymaganiami |


