Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
ASTM A283 Płytka ze stali węglowej klasy C Miękka walcowana na gorąco 4 x 8 cali
| Słowo klucz: | Płyta ze stali węglowej |
|---|---|
| Marka: | ANSTEEL, XINGCHENG |
| Szerokość: | 600-2300 mm lub zgodnie z wymaganiami |
ASTM S275j2 Warto walcowane blachy stali węglowej Q235 Q355 Tnące laserowe powierzchni młyny
| Słowo klucz: | Płyta ze stali węglowej |
|---|---|
| Pochodzenie: | Jiangsu, Chiny |
| Krawędź: | Włókna szczeliny/mieleń |
Płytka stalowa żeglugowa walcowana na gorąco Płytka stalowa węglowa SS400 A36 EQ70 Płytka walcowana na zimno DC01 DC04
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Jakość: | Kontrola jakości przez stronę trzecią |
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
Blacha stalowa ocynkowana ocynkowana Płyta węglowa Metal żelazny
| Technika: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Twardość: | Pełna twardość |
| Aplikacja: | formowanie na zimno |
Okrągły płaski pręt ze stali węglowej 5,8 m ocynkowany kwadratowy walcowany na gorąco
| Technika: | Walcowane na gorąco / walcowane na zimno |
|---|---|
| Materiał: | Q345B, Q345C, Q345D, Q345E, Q390, Q390B, Q390C, Q390D, Q390E, Q420, Q420B, Q420C, Q420D, Q420E, Q460 |
| Typ: | Okrągły pręt, kątownik, kwadratowy pręt, płaski pręt |
0,2 MM Blacha stalowa ocynkowana ogniowo SGCH 0,3 MM DX51d DX52d DX53d
| Typ: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Grubość: | 0,2-4 mm lub w razie potrzeby |
| długość: | 12M, 6m, 6,4M, zgodnie z rzeczywistymi wymaganiami klienta |
AISI Q235B Koła ze stali węglowej 5,7*1250mm Gorąco walcowane
| Rodzaj: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Numer modelu: | SS400,Q235,Q345R,SA302,SA516,A572,S275,S355 |
| Grubość: | Walcowane na gorąco, walcowane na zimno |
SUS304 06Cr19Ni10 Płytka ze stali nierdzewnej Inox 310S
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa: | 310S, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 347, 304, 304L, 904L, 317L |
| Standardowy: | ASTM, AISI, JIS, EN, DIN, GB |
SPCC DC01D Galwanizowana blacha stalowa Gi Płytka 4' x 8' Certyfikat ISO dla dachu
| Słowo klucz: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Szerokość: | 600 mm-1500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Blaszka: | Regularny Spangle, minimalny Spangle, Duży Spangle, Zero Spangle |
NM450 NM500 Ostrzeżona od zużycia blacha stalowa walcowana na gorąco 10 mm 30 mm Wysoka twardość
| Nazwa produktu: | Odporna na zużycie blacha stalowa |
|---|---|
| Materiał: | NM400 NM450 NM500 AR500 |
| Gęstość: | 4-100 mm lub zgodnie z wymaganiami |


