Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
Metalowe szczeliny krawędzie blachy ze stali nierdzewnej płaska blacha 316LN X2CrNiMoN17 1.4406 Anodowane Polerowane
| Standardowy: | ASTM, AISI, JIS, EN, DIN, GB |
|---|---|
| Gęstość: | 0,3 mm-3,0 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Technika: | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
Walcowana na gorąco blacha stalowa Gi 1 mm Stal ocynkowana AISI Q345B
| długość: | Jako wymóg |
|---|---|
| Okres cenowy: | T/TL/C (30% depozytu) |
| Technologia: | Walcowane na gorąco |
Budowa statków DIN 0,1 mm blacha ze stali miękkiej walcowanej na gorąco
| OD: | 219 - 3048 mm |
|---|---|
| Aplikacja: | Most, statek, budynek, ściana, kocioł |
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
Q235 Q345 Cewka ze stali węglowej walcowana na gorąco do wymienników ciepła
| Typ: | Cewka stalowa |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno / Walcowane na gorąco |
| Tolerancja: | ±1% |
DC03 DC06 Stal ocynkowana Cewki Metal Walcowany na gorąco ST37 DX51
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowany |
|---|---|
| Blaszka: | Normalny Spangle, Mini Spangle, Big Spangle |
| Aplikacja: | Płyta pojemnika |
AISI ASTM A36 Cewka ze stali węglowej Grubość 5 mm Dostosowana walcowana na gorąco
| Słowo kluczowe: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Wuxi Hengchengtai |
| Stop lub nie: | Niestopowe |
Płytka stalowa o odporności na zużycie walcowana na gorąco NM400 AR500 Wysoka twardość 400 500
| Słowo klucz: | Odporna na zużycie blacha stalowa |
|---|---|
| Materiał: | NM400 NM450 AR400 AR500 i tak dalej |
| Gęstość: | 2 mm-100 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Powierzchnia BA AISI 303 blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno
| nazwisko: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
Arkusz ze stali nierdzewnej 316 o grubości 6 mm, walcowany na gorąco, 4 stopy * 8 stóp
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, EN, DIN, GB |
Stocznia Stoczniowa Węglowa Płytka stalowa Ah36 Dh36 Temperature 1000mm Ccs Certyfikat
| Słowo klucz: | Płyta ze stali węglowej |
|---|---|
| Marka: | ANSTEEL, XINGCHENG |
| Szerokość: | 600-2300 mm lub zgodnie z wymaganiami |


