Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
NM450 Grubość 300 mm Odporna na zużycie blacha stalowa Walcowany na gorąco stop o wysokiej wytrzymałości
| Nazwa: | Odporna na zużycie blacha stalowa |
|---|---|
| Klasa: | NM 450 NM400 Hardoxs450/500/550/600 |
| Materiał: | NM360/400/450/500 |
Blacha stalowa ocynkowana ogniowo o grubości 10 mm dla wyglądu architektonicznego
| Typ: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Grubość: | 0,2-4 mm lub w razie potrzeby |
| Warunki handlowe: | FOB, CFR, CIF |
Blacha stalowa ocynkowana ogniowo 0,4 mm do reklamy i dekoracji
| Powierzchnia: | Malowanie na czarno, farba lakiernicza, olej antykorozyjny, ocynkowane ogniowo, ocynkowane na zimno, |
|---|---|
| Grubość: | 0,2-4 mm |
| długość: | 30mm-2000mm, niestandardowe |
S550GD G90 Płytka stalowa ocynkowana walcowana na zimno do dachu Płytka HDG 24 gauge
| Nazwa produktu: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Cynkowanie: | 30-275g/m2 |
| Zastosowanie: | Budownictwo, motoryzacja, maszyny itp. |
Gorąco walcowana blacha galwanizowana ze stali A36 Z120g 1,2 mm 1260 mm szerokość regularny spangle
| Nazwa produktu: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Materiał: | DX51D,SGCC,SECC,Q235,Q195,A36 |
| Technika: | Walcowane na gorąco, zanurzane na gorąco |
ASTM A240 0,5 mm blacha ze stali nierdzewnej 304 430 Laserowe cięcie nr 8 Polski z filmem
| nazwisko: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość: | 1000 mm-6000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Gęstość: | 0,3 mm-3,0 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Płytka ze stali nierdzewnej dupleks 8K walcowana na zimno 2205 Metal wypolerowany
| nazwisko: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Leczenie: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
Warto walcowane blachy ze stali nierdzewnej 2B BA HL Farba do elektroenergii
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | Seria 200 Seria 300 Seria 400 |
| Klasa: | 310S, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 347, 304, 304L, 904L, 317L |
SGCC Z35g Galwanizowana blacha stalowa SGS Test Zink powłoka 0,45 mm grubość z zerowym spangle
| Słowo klucz: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Szerokość: | 600 mm-1500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Próbka: | Dostarczać |
JIS SUS 410 420 430 2cr13 3cr13 Nierdzewna Sus420j2 Płytka stalowa 2b Odporna na wysokie temperatury
| Tolerancja: | ± 1% |
|---|---|
| Szerokość: | 1000 mm-2000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |


