Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
ASTM Q235 Cewka ze stali węglowej walcowana na zimno o grubości 2 mm Odporność na korozję
| Typ: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS |
| Technika: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
JIS G3302 SGCC Galwanizowana blacha ze stali gi szerokość 1220 mm powłoka cynkowa
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowany |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
| Szerokość: | 1000 mm-1500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
ASTM SUS 316 Płaszczyzna ze stali nierdzewnej Srebro 5 mm 6 mm Szczotkowane 1220 X 2440
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, EN, DIN, GB |
| Grubość: | 0.3-10 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Pokrycia dachowe PPGI Blacha falista ze stali ocynkowanej Malowana w kolorze Ral o grubości 0,5 mm
| Nazwa produktu: | Blacha / blacha falista ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Kształt: | Arkusz fali |
| Technika: | Walcowane na zimno, Walcowane na gorąco |
Cewka ze stali węglowej AISI Dostosowana Q235B Q345 S45C HR 1220 mm Szerokość
| Słowo kluczowe: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM |
| Grubość: | 2-50 mm lub zgodnie z wymaganiami |
PPGI Colour Coating Galwanizowana stalowa cewka 0,12- 6 mm SGCC Walcowana na zimno
| Warunki handlowe: | FOB, EXW, CIF, CFR |
|---|---|
| Technologia: | Walcowane na gorąco, walcowane na gorąco, walcowane na zimno |
| Cynkowanie: | 30-275 g/m2 |
OEM Q235 Q345 Stal węglowa z blachy stalowej 0,17 mm-1,7 mm
| Technika: | Walcowane na zimno / Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Termin handlowy: | FOB, CFR, CIF, EXW |
| Szerokość: | 100-1250 mm lub jako wymaganie |
Cewka ze stali ocynkowanej na zimno GI 28 Gauge SGCC Alucynkowa rolka do topienia żelaza
| Aplikacja: | Płyta kotła |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Cewka ze stali ocynkowanej |
| Powierzchnia: | Powlekane galwanicznie |
Cewka ze stali wysokowęglowej ze szczeliną ASTM C45 1045 20 24 Gauge 5MM 10 MM
| Typ: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno / Walcowane na gorąco |
| Tolerancja: | ±3% |
Shipbilding Płytka ze stali węglowej DH36 Płytka morska 6mm 8mm Zindywidualizowany rozmiar
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | AH36, DH36, SS400, ASTM A36, A572, ST37, ST52, Q195 |
| Pochodzenie: | Jiangsu Chiny |


