Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
AISI 201 304 Płytka ze stali nierdzewnej 2B BA Powierzchnia ASTM 240 0,5 mm Walcowana na zimno 1000 mm
| Grubość: | 0,3 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Kształt: | płaski |
| Leczenie: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
OEM Hot Dip ASTM EN10346 Blacha ocynkowana Stal 4mm ~ 300mm
| długość: | Jako wymóg |
|---|---|
| Technologia: | Walcowane na gorąco / Walcowane na zimno |
| Kolor powierzchni: | Drzazga |
Cięcie wodnym GB/T Standardowa płytka ze stali węglowej ASTM A36 Płytka żelaza średniej grubości
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Gęstość: | 0,3-20 mm lub w razie potrzeby |
| Szerokość: | 600-2200mm lub według potrzeb |
AISI SUS 304 Płytka ze stali nierdzewnej 0,3 mm-6 mm Certyfikat ISO dla budownictwa
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, EN, DIN, GB |
904L Powierzchnia lusterka Płytka ze stali nierdzewnej, walcowana na zimno 0,3 mm-3,0 mm
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Grubość: | 0,3 mm-3,0 mm |
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, EN, DIN, GB |
Walcowana na zimno stalowa cewka ze stali węglowej 2200 mm ocynkowana galwanicznie dla inżynierii
| Nazwa: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Standard: | ASTM, DIN, JIS, BS, GB/T |
| Technika: | Walcowane na gorąco |
SUS AISI A36 Cewka ze stali węglowej 1000 mm SS400 A283 Blacha stalowa
| Typ: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno / Walcowane na gorąco |
| Tolerancja: | ±1% |
SGCC DX51D Powlekana wstępnie malowana cewka ze stali ocynkowanej 1250 mm z niestandardowym wzorem
| Model nr.: | Wstępnie malowana cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Szerokość: | 60-1250mm |
| Grubość: | 0,12-3,0 mm |
ASTM Q235 Cewka ze stali węglowej walcowana na zimno o grubości 2 mm Odporność na korozję
| Typ: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS |
| Technika: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
JIS G3302 SGCC Galwanizowana blacha ze stali gi szerokość 1220 mm powłoka cynkowa
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowany |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
| Szerokość: | 1000 mm-1500 mm lub zgodnie z wymaganiami |


