Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
DH36 AH32 Płytka ze stali węglowej 2m Długość zimno wyciągnięta łagodna konstrukcja statku Srebro
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Standardowy: | AISI, ASTM, DIN, JIS, GB, BS |
| Szerokość: | 600-2300 mm lub zgodnie z wymaganiami |
ISO9001 ASTM Drawing Walcowana na zimno stal miękka Stal konstrukcyjna niskowęglowa
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź frezu \ Krawędź szczeliny |
| Pakiet: | standardowy pakiet zdatny do żeglugi |
P235GH Q960D Węglowa cebula ze stali węglowej pełna twardość 1220 mm szerokość dla przemysłu budowlanego
| Rodzaj: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | A36, SS400, Q235B, Q960D, P235GH, S355 itp. |
| Wielkość: | Można je dostosować |
20x20 Czarna prostokątna rura stalowa 6m Spawana rura kwadratowa Q195
| długość: | 6m, 6M 9M 12M lub dostosowane |
|---|---|
| Tolerancja: | ±5% |
| Techniczny: | Walcowane na gorąco/na zimno |
Walcowana na zimno cewka ze stali węglowej ASTM A36 Ss400 do budowy
| Typ: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Tolerancja: | ±1% |
ASTM A283 Stopień C Płytka stalowa węglowa Płytka metalowa Czarna powierzchnia z dostosowanym rozmiarem
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | SAE1008 SAE1010 SAE1050 SAE1070 DH36 |
| Standardowy: | GB/T709-2006, ASTM A36, JIS G4051 |
Czarna tablica ze stali węglowej 10 mm 20 mm SAE1008 SAE1010 SAE1070 4x8 Wysokiej jakości płaski kształt
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa: | SAE1008 SAE1010 SAE1050 SAE1070 |
| Standardowy: | GB/T709-2006, ASTM A36, JIS G4051 |
Wspornik przegrody Sekcja stalowa węglowa H 12m Przenośnik taśmowy Autostrada U Kanał
| Stopień: | Q235/Q235B/Q345/Q345B/Q355/Q245 |
|---|---|
| Aplikacja: | Dostawa cieczy, rura konstrukcyjna, budownictwo, kraking ropy naftowej, rura olejowa, rura gazowa |
| Termin handlowy: | FOB, CRF, CIF, EXW |
S45C 1045 Pręty ze stali węglowej Zindywidualizowane rozmiary Wsparcie formy Stalowe standardowe opakowanie
| Słowo klucz: | Pręt stalowy walcowany na gorąco |
|---|---|
| Szerokość: | 700-2300mm lub wymagane |
| Orzecznictwo: | ISO9001 |
Odporna na ścieranie stal węglowa HRPO JIS NM360
| Gatunek stali: | NM360A, NM360B, NM360C |
|---|---|
| Szerokość: | 635-2200 mm |
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |


