Wszystkie produkty
-
Blacha stalowa walcowana na gorąco
-
Blacha stalowa walcowana na zimno
-
No input file specified.
-
Płyta ze stali węglowej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Rury ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Rura ze stali ocynkowanej
-
Arkusz stali nierdzewnej
-
Odporna na zużycie blacha stalowa
-
Spawanie rur stalowych
-
Pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stali kotłowej
-
Sekcja ze stali walcowanej
-
Prostokątna rura stalowa
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Pan LosifIch produkty ze stali węglowej mają wysoką jakość. Dostawa jest na czas. Bardzo przyjemna współpraca! -
bursztynJakość Twojej firmy jest naprawdę dobra, do tej pory spotkałem się z zerową stawką wadliwą. Mam nadzieję, że utrzymasz ten dobry stan! Dziękuję. -
Mikrofonمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร จัดส ่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
słowa kluczowe [ hot rolled steel sheet ] mecz 393 produkty.
48-calowa rura ze stali ocynkowanej Q235 Wysokociśnieniowy węgiel 10mm 8mm
| Grubość: | 1-30 mm |
|---|---|
| Zakres długości: | 1-12m |
| OD: | 10 - 1020 mm |
Cewki Sae 1010 ze stali węglowej, czarne, łagodne, walcowane na gorąco SS400
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN itp. |
|---|---|
| Aplikacja: | Samochód, Statek Płyta |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekane, czyste, śrutowanie i malowanie |
Odporna na zużycie blacha stalowa o grubości 2 mm-100 mm ASTM NM500 AR500
| Szerokość: | 1050-2500mm |
|---|---|
| Aplikacja: | Maszyny budowlane itp. |
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
ASTM4135 HR Blacha ze stali węglowej Płyta 35CrMo 34CrMo4
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
|---|---|
| Testowanie: | Dostępna kontrola strony trzeciej |
| Aplikacja: | Kocioł i ekonomizer, przemysł energetyczny, petrochemiczny, wydobywczy, spożywczy, papierniczy, gazo |
ASTM A572 Gr.50 Wlewy ze stali o niskiej zawartości węgla o szerokości 1200 mm walcowane na zimno do budowy
| Słowo klucz: | Cewka ze stali walcowanej na zimno |
|---|---|
| Materiał: | Q195, Q235, Q345, Q275, A572 |
| technologii: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
Din 17155 10crmo910 Płyta stalowa kotła Metal Grubość 1,5-200 mm Q245r Q345r Ves
| Technika: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Aplikacja: | Produkty mechaniczne, rury i zbiorniki wysokociśnieniowe |
| Grubość: | 1,5-200 mm |
DX51D SGCC Normalne spangle Galwanizowana cebula stalowa Zynkowe powłoki metalowe Gi pas
| Materiał: | Stal galwanizowana |
|---|---|
| Olejowane lub nieolejone: | Nieolejowane |
| twardość: | Pełna twardość |
Metal ASTM A283 stopnia C Płytka stalowa z lekkiego węgla o grubości 6 mm
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Standardowy: | GB/T709-2006, ASTM A36, JIS G4051 |
| Pochodzenie: | Prowincja Jiangsu, Chiny |
Płytka stali węglowej o niskiej temperaturze 0,2 mm Grubość 16Mn Średnia twarda blacha
| Słowo klucz: | blacha stalowa walcowana na zimno |
|---|---|
| Pochodzenie: | Jiangsu, Chiny |
| Szerokość: | 600-2300 mm lub dostosowane |
ASTM Q235B 16Mn Płytka stalowa węglowa OEM Usługa cięcia laserowego klasy A
| Słowo klucz: | Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Pochodzenie: | Jiangsu, Chiny |
| Klasa: | SS400, ASTM A36, A572, ST37, ST52, Q195, |


